Zdalne utrzymanie ruchu i usługi w chmurze

u-link gwarantuje szybki i bezpieczny dostęp do maszyn i fabryk

Let’s connect. 

Oferowana przez firmę Weidmuller usługa u-link gwarantuje szybki i bezpieczny dostęp do obiektów automatyki, maszyn i fabryk, znajdujących się w dowolnej lokalizacji, co ułatwia zdalne utrzymanie ruchu, jednocześnie pozwalając na wydajne zarządzanie zakładami produkcyjnymi i stacjami klienckimi użytkownika. Na usługę składają się: klient VPN w postaci aplikacji instalowanej na komputer (u-link VPN Client), serwer VPN w chmurze (u-link Remote Access Service) oraz przemysłowy router VPN zamontowany na obiekcie.

Innowacyjna obsługa na specjalnie zabezpieczonych serwerach dostarcza platformę online u-link.weidmueller.com, która zapewnia zgodność pomiędzy różnymi systemami informatycznymi podczas realizacji usług zdalnego utrzymania ruchu. Dostęp do maszyn i całych fabryk uzyskujemy za pomocą bezpiecznego połączenia VPN, niezależnie od miejsca na świecie. Wysoki poziom dostępności serwerów oznacza bezpieczny dostęp do zasobów w każdej chwili.

Intuicyjne interfejsy u-link są szybkie i łatwe zarówno do skonfigurowania, jak i zaadoptowania do specyficznych procesów. Dzięki temu routery i stacje klienckie mogą być łatwo podłączone, co pozwala na szybkie łączenie wielu maszyn z usługą w chmurze. Dodatkowo dzięki oprogramowaniu Weidmüller Heartbeat dostępność routera może być raportowana do u-link, co pozwala na monitorowanie jego stanu.

Poniższy film prezentuje jak prosta jest konfiguracja zdalnego połączenia.

Dzięki swoim specjalnym właściwościom u-link może być bazą dla bezpiecznego i przystępnego montażu nawet zaawansowanych i skomplikowanych topologii systemów zdalnego utrzymania ruchu. Jasna struktura oznacza łatwość zarządzania wieloma zakładami produkcyjnymi i użytkownikami, zaś opcja rozszerzania o nieograniczoną liczbę dodatkowych routerów i użytkowników oznacza, że u-link można optymalnie zaadoptować   do specyficznych wymagań danej firmy.

Więcej informacji na www.weidmuller.pl/u-link