Tekniska Polska – dowód popularności izaufania

Na zakończonych właśnie XXII targach AUTOMATICON – jednej z największych imprez poświęconych szeroko rozumianej automatyce przemysłowej, gromadzącej producentów, dostawców oraz odbiorców urządzeń automatyki z całego kraju – firma Tekniska Polska Sp. z o.o. zaprezentowała szerokie portfolio rozwiązań komunikacyjnych.
Warszawska impreza pokazała, jak wielką popularnością i zaufaniem cieszą się rozwiązania oferowane przez firmę Tekniska Polska Przemysłowe Systemy Transmisji Danych Sp. z o.o. Niewątpliwie największe zainteresowanie wzbudzały urządzenia umożliwiające realizowanie zdalnego dostępu oraz przemysłowe routery GSM. Wiele rozmów i wymiana doświadczeń utwierdziły przedstawicieli firmy w przekonaniu, że źródłem sukcesu jest zawsze produkt najwyższej jakości oraz kompetencja na wszystkich szczeblach kontaktu z klientem.
Chociaż w ostatnich latach powstało w Polsce wiele nowych imprez targowych, AUTOMATICON wciąż pozostaje największą i najbardziej prestiżową imprezą w branży automatyki przemysłowej. Dlatego już teraz zapraszamy do Warszawy na kolejną edycję targów, AUTOMATICON 2017, na której na pewno nie zabraknie naszej firmy.
Źródło: Tekniska