Oprogramowanie do głębokiego uczenia się przemysłowej analizy obrazu

Airbag Inspection ViDi

Przełom w kompleksowej kontroli, lokalizacji części, klasyfikacji i OCR

VisionPro ViDi to pierwsze oparte na głębokim uczeniu się oprogramowanie do analizy obrazu zaprojektowane specjalnie pod kątem automatyki przemysłowej. Łącząc sztuczną inteligencję (AI) z oprogramowaniem VisionPro i Cognex Designer, VisionPro ViDi rozwiązuje złożone aplikacje, które są zbyt trudne, żmudne lub kosztowne w przypadku tradycyjnych systemów wizyjnych.

To nowatorskie podejście, które toleruje odchylenia i nieprzewidziane wady, pokonuje nawet najlepszych inspektorów jakości i jest idealne do:

  • Wykrywania defektów
  • Klasyfikacji tekstury i materiału
  • Weryfikacji montażu i położenia części
  • Odczytywania znaków, w tym zniekształconego druku

Ludzki, potężny i szybki

VisionPro ViDi łączy w sobie specyficzność i elastyczność ludzkiej kontroli wzrokowej z niezawodnością, powtarzalnością i mocą skomputeryzowanego systemu – wszystko w łatwym do wdrożenia interfejsie.

4 potężne zestawy narzędzi

Algorytmy Cognex ViDi są zoptymalizowane pod kątem rzeczywistej analizy obrazów przemysłowych, wymagając znacznie mniejszych zbiorów oraz krótszych okresów nauki i sprawdzania poprawności. Wybierz narzędzia Red-Analyze, Green-Classify, Blue-Locate i Blue-Read, aby rozwiązać problem wysoce nadzorowanych aplikacji, całkowicie bez nadzoru.


Źródło: Cognex