Nowość od Pepperl+Fuchs: Głowica UHF F192 z dalekim zakresem działania

Dzięki zakresowi działąnia do 6m, głowica F192 nadaje się idealnie do aplikacji gdzie wymagane są dalekie zasięgi. Urządzenie jest w stanie czytać i nadpisywać do 200 tagów jednocześnie, umożliwając bardzo szybką przepustowość i w rezultacie zwiększenie produktywności.
Bez względu czy jest to przemysł samochodowy, intralogistyka lub transport, głowice UHF odczytu/zapisu działają niezawodnie nawet w ciężkich warunkach i wysokich temperaturach zależnie od wymaganych zakresów działania. Dodatkowo głowice oferują wysoki poziom elastyczności: polaryzacja anteny dla niezawodnej identyfikacja taga może być ustawiona ręcznie na poziomą lub pionową, albo całkowicie automatycznie dla każdego procesu odczytu/zapisu, zależnie od aplikacji,
Głowica UHF posiadaja stopień ochrony IP67 i trwałą metalową podstawę. Następną znaczącą zaletą jest możliwość wykorzystania głowicy w każdym kraju. Urządzenia spełniają wszystkie konkretne wymogi wyznaczone dla poszczególnych krajów, takie jak maksymalna moc transmisji czy wykorzystane pasmo częstotliwości. Zdecydowanie ułatwia to bezproblemową integrację systemu. Serię głowic odczytu/zapisu UHF cechuje znakomita sygnalizacja LED, która pozwala kontrolować poprawne działania nawet z dalekich zakresów.

W skrócie:

  • Głowica odczytu/zapisu UHF z dalekim zakresem działania, do globalnego użytku
  • Ustawiana polaryzacja anteny gwarantuje niezawodną identyfikację taga oraz przepływ informacji
  • Prosta i szybka intergracja systemu
  • Kompaktowa i wytrzymała obudowa do wszechstronnego użytku
  • Odczyt multitagowy do 200 tagów

Źródło: Pepperl+Fuchs