Nowoczesne narzędzie do zautomatyzowanej kontroli jakości

Evatronix SA i 3D Systems GmbH zacieśniają współpracę i wprowadzają nowoczesne narzędzie do zautomatyzowanej kontroli jakości.

Evatronix SA i 3D Systems GmbH zacieśniają współpracę i wprowadzają na rynek nowoczesne narzędzie do zautomatyzowanej kontroli jakości.

“Opracowanie i wprowadzenie na rynek nowoczesnego narzędzia do kontroli jakości jest odpowiedzią na potrzeby naszych klientów – firm z branży inżynieryjnej, które oczekują takiego rozwiązania” – mówi Adam Morawiec, wiceprezes ds. Rozwoju Evatronix SA. “To kolejny krok w rozwoju oferty skanerów eviXscan 3D. Poszukiwanie nowych rozwiązań 3D  jest częścią naszej misji, czyli wspierania inżynierów oraz rozwijania nowych technologii.”

Narzędzie do kontroli jakości, opracowane wspólnie przez Evatronix SA i  3D Systems jest dostępne w dwóch wariantach: pierwszy to pakiet przeznaczony do najbardziej zaawansowanych technologicznie pomiarów, który obejmuje skaner eviXscan 3D Heavy Duty Quadro i oprogramowanie Geomagic® Control X™. Drugi wariant to pakiet przeznaczony do mniej wymagających, ale również dokładnych i precyzyjnych pomiarów: skaner eviXscan 3D Heavy Duty Optima oraz oprogramowanie Geomagic® Control X™.

Zdecydowaliśmy się na wybór firmy Evatronix SA jako naszego partnera w Polsce ze względu na jej ogromne doświadczenie w projektowaniu i sprzedaży profesjonalnych skanerów 3D – eviXscan 3D – przeznaczonych do precyzyjnej kontroli jakości “- mówi Gina Strickland, Dyrektor ds. Globalnej Sprzedaży 3D Systems.

Źródło: Evatronix