Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

VI Konferencja Użytkowników GE Digital

4 października 2018 - 5 października 2018

Tegoroczna konferencja organizowana przez dystrybutora oprogramowania GE Digital – VIX Automation odbędzie się pod hasłem „Obierz kurs na Przemysł 4.0”. Użytkownicy software`u dla przemysłu z rodziny GE tym razem spotkają się w Gdańsku 4. oraz 5. października, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach i nowościach w portfolio amerykańskiego lidera.

Doroczne spotkanie dystrybutora systemów GE Digital ze swoimi klientami to szansa nie tylko na zwiększenie wiedzy z obszaru software`u producenta, ale także szansa na zbudowanie wiedzy na tematy pokrewne. Tegoroczna agenda została wzbogacona o elementy takie jak robotyka, druk 3D czy Predictive Maintanance. VIX Automation wraz z gośćmi specjalnymi opowiedzą także o Digital Twin, a przedstawiciele Akademii Marynarki Wojennej o rozwiązaniach SCADA / HMI GE iFIX w swoich projektach. Pokazane zostaną na żywo także możliwości oprogramowania do zaawansowanego alarmowania – WIN-911. W czasie pierwszego dnia konferencji wystąpi też dwukrotny medalista olimpijski, aby opowiedzieć o sposobach na radzenie sobie ze stresem. Wieczorna część konferencji i występ artystyczny pozostają na tę chwilę sekretem organizatora, jednak uchylając rąbka tajemnicy: będzie się z czego pośmiać.

Tradycyjnie drugi dzień Konferencji jest poświęcony na wizytę referencyjną. Tym razem gospodarzem wizyty będzie Naftoport sp. z o.o., który wykonuje przeładunki ropy naftowej i produktów naftowych w Porcie Gdańskim. Spółka jest jednym z najważniejszych ogniw dostaw oraz tranzytu ropy naftowej dla polskich i niemieckich rafinerii. Uczestnicy spędzą w przestrzeniach Naftoportu około 4 godzin.

Pełna agenda wydarzenia dostępna jest pod adresem vix.com.pl/konferencja

Konferencja odbędzie się w Hotelu Mercure Gdańsk Posejdon w gdańskim Jelitkowie, tylko 100 metrów od plaży. Istnieje możliwość wcześniejszego przyjazdu na konferencję (tj. 3.10), VIX Automation i tego dnia przygotował dla uczestników niespodziankę – skoro konferencja odbywa się nad morzem, uczestnicy będą mogli posłuchać morskich opowieści i szant. Kolejnego dnia na opowieści o syrenach, skarbach i morskich podbojach nie będzie już miejsca. Już pierwsza, powitalna prelekcja „Żadnych morskich opowieści” nie pozostawia złudzeń, że będzie rzeczowo i bardzo merytorycznie. 

Szczegóły

Start:
4 października 2018
Koniec:
5 października 2018
Wydarzenie Tagi:
, , ,
Strona internetowa:
vix.com.pl/konferencja

Miejsce wydarzenia

Gdańsk