Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Unikalne warsztaty Autodesk dla małych i średnich przedsiębiorstw zawitają do Polski

10 października 2019 - 27 listopada 2019

Przemysł 4.0, będący w założeniu ogromną zmianą dotychczasowego podejścia do wytwarzania produktów, stanowi dla polskich małych i średnich przedsiębiorstw z sektora produkcyjnego niesamowitą szansę na to, by zwiększyć swoją konkurencyjność i rentowność. Jak tego dokonać? Jakie decyzje będą kluczowe? Jak zmienić swoje podejście? Wskazówek udzielą eksperci Autodesk podczas unikalnych warsztatów organizowanych w 6-ciu polskich miastach.

Nadrzędnym celem bezpłatnych warsztatów Innovation Workshop – Polska jest pokazanie, jak optymalizacja procesów w firmach przemysłowych pozwalająca tworzyć lepsze produkty wpływa pozytywnie na generowanie większych zysków, a co najważniejsze – ułatwia spełnianie oczekiwań klientów. Podczas warsztatów omawiane będzie 5 strategicznych obszarów budowy trwałej przewagi konkurencyjnej: masowa personalizacja, współpraca, elastyczna produkcja, obsługa klienta oraz produkt jako usługa.

Kierownicy, dyrektorzy i prezesi firm produkcyjnych i projektowych, którzy są zaangażowani w poszczególne etapy procesu produkcji – od koncepcji, przez projekt, produkcję, sprzedaż po obsługę posprzedażową klienta – poznają nowe sposoby na zwiększenie efektywności i zachowanie konkurencyjności na wymagającym rynku.

Całodniowe warsztaty odbędą się w 6-ciu miastach Polski: Sopocie (10.10), Wrocławiu (19.11), Katowicach (20.11), Rzeszowie (21.11), Poznaniu (26.11) oraz w Warszawie (27.11). Spotkania będą prowadzone przez doświadczonych przedstawicieli Autodesk – Joannę Golonkę, konsultanta ds. rozwiązań dla przemysłu oraz Martina Penaza, D&M Innovation Consultant.

O tym, co może dać udział w warsztatach mówi Asif Moghal, Senior Manufacturing Industry Manager w Autodesk:

Firmy projektowe i produkcyjne stale poszukują sposobów na ulepszenie swoich produktów, zwiększenie sprzedaży i generowanie większych zysków. Nie jest to jednak tak proste, jak kiedyś. Zmieniła się natura popytu, charakter produktów, a także sposób ich wytwarzania. Aby sprostać tym wyzwaniom, wiele firm szuka odpowiedzi w rozwiązaniach cyfrowych. W jaki sposób technologie cyfrowe mogą przyczynić się do wzrostu i poprawy rentowności, których potrzebuje przemysł? Uczestnicy warsztatów poznają założenia Strategii Cyfrowej, którą od ręki będą mogli wdrożyć w swojej firmie, a także poznają 5 kluczowych funkcji, które zmieniają sposób projektowania, tworzenia i sprzedaży produktów. Eksperci podzielą się wieloma przykładami realizacji u klientów, którzy wykorzystują te technologie by sprostać wyzwaniom czwartej rewolucji przemysłowej.

Dodatkowe informacje oraz formularz rejestracji na warsztaty Innovation Workshop dostępne są pod adresem autodesk.pl/campaigns/innovation-workshop.

Patroni mediowi warsztatów:

  • portalprzemyslowy.pl
  • controlengeneering.pl 
  • msipolska.pl
  • designnews.pl

Szczegóły

Start:
10 października 2019
Koniec:
27 listopada 2019