Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

MAINTENANCE 2010 Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji

2 października - 3 października

MAINTENANCE – technologia, której można dotknąć. Konserwuje, diagnozuje, nadzoruje, usprawnia. Od wielu lat prezentowane na targach rozwiązania techniczne pomagają spełniać coraz wyższe wymagania niezawodności i efektywności stawiane przed Służbami Utrzymania Ruchu w dobie IV rewolucji przemysłowej. Targi MAINTENANCE, to również duża porcja wiedzy dzięki merytorycznym wykładom prowadzonym przez praktyków. Dołącz do grona Wystawców i zaprezentuj swoje rozwiązania na jedynej w tej tematyce imprezie targowej w Polsce. 2-3 października 2019 r., EXPO Kraków – zapraszamy na 10. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji – MAINTENANCE.

STREFA PRZEMYSŁ 4.0 Koncepcja Przemysłu 4.0 stała się obecnie jednym z najgorętszych tematów dotyczących automatyzacji, robotyzacji czy utrzymania ruchu. Wychodząc naprzeciw potrzebom nowoczesnego przemysłu, stworzyliśmy na targach Strefę „Przemysł 4.0”, skupiającą najnowsze ajnowsze rozwiązania i technologie dla przemysłu z zakresu IoT.​​

STREFA ATEX

W Strefie ATEX specjaliści ds. bezpieczeństwa wybuchowego i procesowego będą mogli zapoznać się z rozwiązaniami technicznymi, które ograniczają tworzenie się atmosfer wybuchowych, zabezpieczeniami przeciwwybuchowymi, urządzeniami przeznaczonymi do pracy w strefach zagrożonych wybuchem.

STREFA OUTSOURCINGU

​Przedsiębiorstwa coraz częściej powierzają firmom zewnętrznym pieczę nad utrzymaniem ruchu zakładu produkcyjnego, dążąc do optymalizacji kosztów przy jednoczesnej poprawie efektywności prowadzonych działań. Tego typu usługi – czy to w zakresie całościowego czy też obszarowego utrzymania ruchu (np. w zakresie gospodarki mediami przemysłowymi, diagnostyki, czyszczenia przemysłowego), zostaną zaprezentowane w Strefie Outsourcingu.

STREFA FILTECH NOWOŚĆ!

Odpowiedzią na problemy branży z dużą różnorodnością rozmiarów cząstek ziaren w procesach obróbki i produkcji jest nowa strefa tematyczna skierowana do wszystkich profesjonalistów zainteresowanych projektowaniem, rozwojem, zakupem i sprzedażą urządzeń oraz usług związanych z filtrowaniem i separacją.

Szczegóły

Start:
2 października
Koniec:
3 października
Strona internetowa:
https://www.mtc.krakow.pl/pl/

Miejsce

Kraków
Polska + Google Map