Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Konferencja Rola norm w rozwoju Przemysłu 4.0

22 maja 2019

20 maja obchodzony jest Dzień Normalizacji Polskiej. Z tej okazji Polski Komitet Normalizacyjny corocznie organizuje bezpłatną ogólnopolską konferencję poświęconą różnym zagadnieniom normalizacyjnym. W tym roku tematem przewodnim będzie “Rola norm w rozwoju Przemysłu 4.0”.

Konferencje z okazji DNP są jednym z działań służących zwiększaniu świadomości normalizacyjnej oraz okazją do podkreślenia korzyści, jakie stosowanie norm przynosi naszej gospodarce i społeczeństwu.

Czwarta rewolucja przemysłowa ma potencjał, by ukształtować światową gospodarkę bazującą na bardziej wydajnej i zrównoważonej, a przez to przyjaznej dla środowiska, produkcji. Aby w pełni wykorzystać ten potencjał, konieczna jest współpraca w sferze normalizacji.

W trakcie spotkania zostaną omówione m.in.:

  • Systemowe narzędzia wsparcia przedsiębiorców,
  • Aspekty związane z rolą norm w rozwoju nowych technologii i ich bezpieczeństwa,
  • Praktyczne aspekty zastosowania rozwiązań Przemysłu 4.0,
  • Kierunki rozwoju normalizacji  w Przemyśle 4.0.

Wydarzenie skierowane jest do przedsiębiorców, osób odpowiedzialnych za optymalizację procesów produkcji oraz wszystkich zainteresowanych wdrażaniem nowych technologii. 

Konferencja odbędzie się 22 maja br. w Warszawie. Obowiązuje rejestracja: https://www.pkn.pl/rola-norm-w-rozwoju-przemyslu-40-formularz

Liczba miejsc ograniczona.

Szczegółowe informacje oraz program konferencji na www.pkn.pl

Patroni honorowi:

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Krajowa Izba Gospodarcza.

Patroni medialni: Rzeczpospolita, dwumiesięcznik „Control Engineering Polska”, ERP-view.pl, e-Gospodarka.pl, ForumBiznesu.pl.

Szczegóły

Data:
22 maja 2019
Strona internetowa:
https://www.pkn.pl/informacje/2019/04/zapraszamy-na-konferencje

Miejsce

Warszawa