Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

7. Konferencja VIX Automation 2019

3 października 2019 - 4 października 2019

Użytkownicy oprogramowania przemysłowego oraz sympatycy idei Przemysłu 4.0 już po raz 7 spotkają się na Konferencji VIX Automation. Tym razem organizator zaprasza do Zakopanego w dniach 3-4 października.

Tegoroczne wydarzenie organizowane przez VIX Automation odbędzie się pod hasłem „Wejdź na szczyt – Przemysł 4.0”, a prócz prelekcji i części konferencyjnej na uczestników czeka górska i… góralska atmosfera.

W trakcie wydarzenia uczestnicy będą mogli zapoznać się z aktualnościami dotyczącymi idei Przemysłu 4.0, poznać zastosowanie druku 3D w przemyśle, usłyszeć o wykorzystaniu Big Data do przewidywania awarii, dowiedzieć się jakie nowe aktualizacje przygotowuje GE Digital, wiodący producent oprogramowania przemysłowego. W trakcie tegorocznego wydarzenia nie zabraknie historii wdrożeniowych, w tym pigułki informacyjnej o zastosowaniu wirtualizacji w OT. Gościem specjalnym 7. Konferencji VIX Automation będzie Piotr Pogon, maratończyk, biegacz charytatywny, animator sportowy, który opowie o konieczności ponoszenia ryzyka, zarówno w sporcie, życiu zawodowym jak i życiu prywatnym.

W drugim dniu konferencji, tradycyjnie już, uczestnicy będą mogli zobaczyć oprogramowanie SCADA ‘w akcji’. Tym razem gospodarzem będzie SEWiK Tatrzańska Komunalna Grupa Kapitałowa, który dostarcza wodę i oczyszcza ścieki na terenie Zakopanego i większej części gminy Kościelisko.

Na konferencję  można przybyć już 2 października, rejestracja uczestników zacznie się od godziny 18:00.

Partnerami tegorocznej Konferencji VIX Automation są firmy GE Digital, Reliability Solutions oraz 3D Center. Więcej informacji znajdą Państwo na https://www.vix.com.pl/konferencja/.

Szczegóły

Start:
3 października 2019
Koniec:
4 października 2019
Strona internetowa:
https://www.vix.com.pl/konferencja/

Miejsce

Zakopane