Udostępnij Udostępnij Udostępnij Udostępnij Print

Omron Factory 4.0 na Targach WIW

-- piątek, 10 listopad 2017

W dniach 14-16 listopada odbędzie się kolejna edycja targów automatyki Warsaw Industry Week. Na targach, swoje stanowisko (Hala F, Stoisko 68) będzie miała firma Omron, światowy lider w dziedzinie automatyki przemysłowej.

Obecnie automatyka przemysłowa to

dużo więcej niż PLC, to interdyscyplinarne rozwiązania z zakresu sterowania, kontroli, przemysłu i nadzoru danych, informatyki i wielu innych. Targi Warsaw Industry Week dają duże możliwości zapoznania się z najnowszymi trendami, które stosowane są w automatyce przemysłowej. Na stanowisku Omron będzie można zobaczyć najnowsze rozwiązania z zakresu Industry 4.0 – będzie to m.in. możliwość podglądu on-line produkcji w rzeczywistej fabryce Omron w Holandii. Zwiedzający będą mieli możliwość obejrzenia aktualnych wskaźników wydajności, awarii, parametrów produkcji oraz, dzięki zaawansowanej technologii.

Główną atrakcją stoiska będzie mobilny robot LD - w pełni autonomiczny, inteligentny pojazd, który zwiększa przepustowość, skraca czas przerw maszyn, eliminuje błędy, usprawnia śledzenie materiałów i umożliwiają pracownikom koncentrację na zadaniach wymagających złożonych umiejętności człowieka. Jego możliwości zostaną zaprezentowane na specjalnej przestrzeni LD Playground, a także w zintegrowanym stanowisku zrobotyzowanym, wyposażonym dodatkowo w najnowsze roboty Delta i Scara.

Dopełnieniem jest przegląd oferty do budowy i automatyzacji maszyn – rozpoczynając od sterowników PLC, poprzez falowniki i napędy serwo, systemy wizyjne oraz safety, na komponentach łączeniowych i przekaźnikach kończąc.Prezentacja oferty na Warsaw Industry Week jest odpowiedzą firmy Omron na zapotrzebowanie producentów maszyn – jest nią innowacyjność rozwiązań, ich kompleksowość i użycie najnowszej technologii przy projektowaniu i budowie.

Źródło i zdjęcia: Omron


Przeczytaj także

Wywiad: Fabryka Toyoty w Jelczu-Laskowicach
Fabryka Toyoty w Jelczu-Laskowicach Zakład nominowany w konkursie Fabryka Roku 2017 Fabryka Toyoty w Jelczu-Laskowicach to nowoczesny zakład produkujący silniki spełniające najbardziej... więcej »
Nowe koncepcje komunikacji w systemach sterowania z technologią IIoT w przemyśle przetwórczym
Cyfryzacja może zaoferować różnym gałęziom przemysłu przetwórczego poprawę w zakresie optymalizacji procesów i wydajność fabryk. Przemysłowy Internet Rzeczy (IIoT) wnosi do zakładów przemysłowych:... więcej »
Najlepsi w zarządzaniu największym kapitałem firmy
Wzorcowe zarządzanie zasobami ludzkimi oraz znaczący wpływ na rozwój gospodarczy regionu i kraju – to główne przesłanki wyboru TOP 10 Pracodawców Polski i TOP 5 Pracodawców Województwa Śląskiego.... więcej »
Optymalizacja odchyleń dzięki ACOPOS P3
Na tegorocznej konferencji i wystawie WindEurope firma B&R przedstawi serwonapęd ACOPOS P3 w zastosowaniu dla optymalizowania kontroli azymutu. Rozwiązanie to zmniejsza zużycie wynikające ze... więcej »
V edycja Spotkania Integratorów KUKA
Już 22 listopada odbędzie się V edycja Spotkania Integratorów KUKA. W roli głównej innowacyjny KMR iiwa, czyli System mobilnych robotów KUKA oraz niezawodny LBR iiwa! Dwie ścieżki tematyczne,... więcej »
ABB członkiem Polskiego Komitetu Światowej Rady Energetyki
ABB została włączona do Polskiego Komitetu Światowej Rady Energetyki, który wspiera rozwój i pokojowe wykorzystanie zasobów energetycznych świata. Wartości reprezentowane zarówno przez Polski... więcej »
 
Aktualne wydanie

Zobacz także

  •   Wydarzenia  
  •   Katalog  

Wydarzenia

Fabryka Roku 2017
2017-11-23 - 2017-11-23
Miejsce: Warszawa
Targi EUROTOOL
2017-11-28 - 2017-11-30
Miejsce: Kraków
Targi FASTENER POLAND
2017-11-28 - 2017-11-30
Miejsce: Kraków
INTRALOMAG II Targi Logistyki Magazynowe
2017-11-29 - 2017-11-30
Miejsce: Łódź
Targi RENEXPO® INTERHYDRO
2017-11-29 - 2017-11-30
Miejsce: Salzburg
Top Industry Summit 2017
2017-11-29 - 2017-11-29
Miejsce: Warszawa

Katalog

UNILIFT Sp. z o.o. sp.k.
UNILIFT Sp. z o.o. sp.k.
Ołowiana 16
85-461 Bydgoszcz
tel. +48 52 581 05 15

Indusoft Polska Sp. z o.o.
Indusoft Polska Sp. z o.o.
St. Kunickiego 10A/II
54-514 WROCŁAW
tel. 071-7890881

zobacz wszystkie
SONDA


tak
nie
nie wiem


Wydania specjalne


Profesjonalne Tłumaczenia Techniczne
O wydawnictwie   |   Reklama   |   Mapa strony   |   Kontakt   |   Darmowa prenumerata   |   RSS   |   Partnerzy   |   
Copyright © 2003-2017 Trade Media International
zobacz nasze pozostałe strony
Trade Media International Inżynieria & Utrzymanie Ruchu Control Engineering Polska MSI Polska Inteligentny Budynek Design News Polska Almanach Produkcji w Polsce