Udostępnij Udostępnij Udostępnij Udostępnij Print

Omron Factory 4.0 na Targach WIW

-- piątek, 10 listopad 2017

W dniach 14-16 listopada odbędzie się kolejna edycja targów automatyki Warsaw Industry Week. Na targach, swoje stanowisko (Hala F, Stoisko 68) będzie miała firma Omron, światowy lider w dziedzinie automatyki przemysłowej.

Obecnie automatyka przemysłowa to

dużo więcej niż PLC, to interdyscyplinarne rozwiązania z zakresu sterowania, kontroli, przemysłu i nadzoru danych, informatyki i wielu innych. Targi Warsaw Industry Week dają duże możliwości zapoznania się z najnowszymi trendami, które stosowane są w automatyce przemysłowej. Na stanowisku Omron będzie można zobaczyć najnowsze rozwiązania z zakresu Industry 4.0 – będzie to m.in. możliwość podglądu on-line produkcji w rzeczywistej fabryce Omron w Holandii. Zwiedzający będą mieli możliwość obejrzenia aktualnych wskaźników wydajności, awarii, parametrów produkcji oraz, dzięki zaawansowanej technologii.

Główną atrakcją stoiska będzie mobilny robot LD - w pełni autonomiczny, inteligentny pojazd, który zwiększa przepustowość, skraca czas przerw maszyn, eliminuje błędy, usprawnia śledzenie materiałów i umożliwiają pracownikom koncentrację na zadaniach wymagających złożonych umiejętności człowieka. Jego możliwości zostaną zaprezentowane na specjalnej przestrzeni LD Playground, a także w zintegrowanym stanowisku zrobotyzowanym, wyposażonym dodatkowo w najnowsze roboty Delta i Scara.

Dopełnieniem jest przegląd oferty do budowy i automatyzacji maszyn – rozpoczynając od sterowników PLC, poprzez falowniki i napędy serwo, systemy wizyjne oraz safety, na komponentach łączeniowych i przekaźnikach kończąc.Prezentacja oferty na Warsaw Industry Week jest odpowiedzą firmy Omron na zapotrzebowanie producentów maszyn – jest nią innowacyjność rozwiązań, ich kompleksowość i użycie najnowszej technologii przy projektowaniu i budowie.

Źródło i zdjęcia: Omron


Przeczytaj także

Rola systemów CNC i sterowników PLC w fabryce przyszłości
Wraz z rozwojem i zaawansowaniem automatyki produkcyjnej, przemysłowe sterowniki i systemy sterowania stają się coraz bardziej złożone, ale też bardziej efektywne; będzie to miało wpływ na zmianę... więcej »
Przemysł 4.0 na żywo w DECKEL MAHO Pfronten
Fabryka cyfrowa, integralne rozwiązania automatyzacji i doskonałość technologiczna – DMG MORI zaprezentuje pełen zakres kompetencji produkcyjnych podczas tradycyjnego wydarzenia DECKEL MAHO Pfronten... więcej »
Maksymalizowanie zwrotu z inwestycji za pomocą zintegrowanego podejścia do systemów sterowania
Nowoczesne programowalne sterowniki logiczne (PLC) łączą w sobie funkcje integracji i cyberbezpieczeństwa, a wykorzystanie standardu OPC UA w przetwarzaniu danych zapewnia większą wydajność produkcji... więcej »
Korzyści z zastosowania czujników magnetostrykcyjnych w turbinach wiatrowych
Magnetostrykcyjne liniowe czujniki położenia są przeznaczone do wykorzystania w zaawansowanym sterowaniu ruchem oraz przy współpracy z interfejsem CANopen. Stosuje się je w aplikacjach turbin... więcej »
2018: Odyseja informatyczna
Wszystko jest ze sobą połączone, a każdy element każdego przedmiotu ma na celu dostarczenie danych dla internetu rzeczy. Życie toczy się głównie z poziomu naszych telefonów. Coraz trudniej jest... więcej »
Toyota Motor Europe i Dassault Systèmes wspólnie pracują nad cyfrowym marketingiem nowej generacji
Firmy Dassault Systèmes i Toyota Motor Europe podpisały trzyletnią umowę, w ramach której będą pracować nad zoptymalizowaniem procesu cyfrowej produkcji. Celem współpracy jest stworzenie nowej... więcej »
 
Aktualne wydanie

Zobacz także

  •   Wydarzenia  
  •   Katalog  

Wydarzenia

INDUSTRYmeeting 2018
2018-02-20 - 2018-02-21
Miejsce: Sosnowiec
Technovation Forum
2018-03-14 - 2018-03-15
Miejsce: Bydgoszcz
AUTOMATICON Międzynarodowe Targi Automatyki i Pomiarów
2018-03-20 - 2018-03-23
Miejsce: Warszawa
PRZEMYSŁ 4.0
2018-04-10 - 2018-04-10
Miejsce: Warszawa
Hannover Messe
2018-04-23 - 2018-04-27
Miejsce: Niemcy

Katalog

Turck sp. z o.o.
Turck sp. z o.o.
Wrocławska 115
45-836 Opole
tel. 77 443 48 00

zobacz wszystkie
SONDA


tak
nie
nie wiem


Wydania specjalne


Profesjonalne Tłumaczenia Techniczne
O wydawnictwie   |   Reklama   |   Mapa strony   |   Kontakt   |   Darmowa prenumerata   |   RSS   |   Partnerzy   |   
Copyright © 2003-2018 Trade Media International
zobacz nasze pozostałe strony
Trade Media International Inżynieria & Utrzymanie Ruchu Control Engineering Polska MSI Polska Inteligentny Budynek Design News Polska Almanach Produkcji w Polsce