Udostępnij Udostępnij Udostępnij Udostępnij Print

Odpowiedź na zwiększony popyt w dziedzinie robotyki na rynku europejskim

-- czwartek, 05 październik 2017

Omron uruchamia dwie nowe linie produkcyjne w Holandii.

Zwiększone zapotrzebowanie na produkty firmy Omron z dziedziny robotyki było głównym powodem uruchomienia nowych linii produkcyjnych w naszym najnowocześniejszym zakładzie produkcyjnym w Den Bosch w Holandii. Lokalna produkcja robotów typu Delta pozwoli nam skupić się na podniesieniu wydajności, przyspieszeniu reakcji i skróceniu terminów dostaw.

Paul Sollewijn Gelpke, dyrektor generalny w firmie Omron zajmujący się produkcją i łańcuchami dostaw w Europie, powiedział:

„Sektor produkcji nieustannie dąży do obniżania kosztów operacyjnych i skracania cykli dostaw. Zakłady produkcyjne na całym świecie starają się podnosić swoją wydajność, a jednym ze sposobów na osiągnięcie tego celu jest wykorzystanie robotów usprawniających pracę. To zwiększone zapotrzebowanie na nasze produkty z dziedziny robotyki było głównym powodem uruchomienia dwóch nowych linii produkcyjnych w naszym zakładzie w Den Bosch w Holandii. Lokalna produkcja robotów Delta umożliwi nam zwiększenie wydajności, przyspieszenie reakcji, skrócenie terminów dostaw i zaspokojenie potrzeb klientów w tym regionie”.

Innowacje z myślą o przyszłości

  • Rozwój innowacyjnych i niezwykle wydajnych robotów przemysłowych, zapewniających szybką i precyzyjną produkcję, pakowanie oraz obsługę automatyki przemysłowej, to podstawowe zadanie naszej firmy.
  • Dzięki naszemu zakładowi w Den Bosch możemy teraz pracować nad robotami Delta z serii Hornet i Quattro, pomagając konstruktorom maszyn i integratorom systemów we wdrażaniu efektywnych rozwiązań z zakresu przenoszenia i układania w ramach projektów dla linii pakowania i montażu małych części.
  • Obsługujący 300 produktów na minutę Quattro jest najszybszym i najbardziej elastycznym robotem Delta stosowanym na liniach do przenoszenia i układania. Dzięki czterem ramionom robot Omron Quattro zapewnia także większą przestrzeń roboczą i większy zakres manewrowania, których nie da się uzyskać w przypadku innych robotów.
  • Wdrażając w naszym holenderskim zakładzie produkcyjnym technologię robotyki, możemy pomóc producentom z różnych branż — motoryzacyjnej, urządzeń cyfrowych, żywności i napojów oraz opakowań — sprostać tym globalnym wyzwaniom.

Źródło: Omron


Przeczytaj także

Trzecia edycja konkursu „Liderzy inżynierii < 40” rozstrzygnięta
Znamy laureatów trzeciej odsłony polskiej edycji konkursu „Engineering Leaders under 40”, którego celem jest wyróżnienie specjalistów z branży produkcyjnej, którzy nie ukończyli jeszcze 40. roku... więcej »
Badanie rynku: Integracja systemów we własnym zakresie
Pięć wniosków z redakcyjnej ankiety Czterech na dziesięciu respondentów ankiety przeprowadzonej przez Control Engineering realizuje wszystkie projekty integracji systemów samodzielnie,... więcej »
Dynamiczna symulacja w projektowaniu układów sterowania
Zastosowanie wielofunkcyjnej symulacji dynamicznej jako standardu projektowego może pomóc w wizualizacji interakcji sterowania i jego wstępnej regulacji, jak również w radzeniu sobie... więcej »
Przemysł w kosmosie to kwestia czasu
Produkty z oznaczeniem „Made in Space” mogą trafić na rynek w ciągu zaledwie dekady. Przemysł w przestrzeni kosmicznej opuścił sferę marzeń i na naszych oczach staje się rzeczywistością. Stany... więcej »
Oprogramowanie i tagi SCADA
Podróż do wnętrza fabryki (część 2) Po zainstalowaniu oprogramowania do sterowania procesami technologicznymi oraz akwizycji danych (SCADA), aby w pełni wykorzystać ten system informatyczny,... więcej »
Kolejna Gazela Biznesu dla KUKA Roboter
Niedawno rozstrzygnięty został plebiscyt „Gazele Biznesu“. Wyróżnienie co roku otrzymują najprężniej rozwijające się firmy z wielu sektorów przemysłu. W zestawieniu nie mogło zabraknąć firmy KUKA –... więcej »
 
Aktualne wydanie

Zobacz także

  •   Wydarzenia  
  •   Katalog  

Wydarzenia

Technovation Forum
2018-03-14 - 2018-03-15
Miejsce: Bydgoszcz
Konferencja Pharma 4.0 2018
2018-03-14 - 2018-03-15
Miejsce: Warszawa
AUTOMATICON Międzynarodowe Targi Automatyki i Pomiarów
2018-03-20 - 2018-03-23
Miejsce: Warszawa
PRZEMYSŁ 4.0
2018-04-10 - 2018-04-10
Miejsce: Warszawa
Hannover Messe
2018-04-23 - 2018-04-27
Miejsce: Niemcy

Katalog

Turck sp. z o.o.
Turck sp. z o.o.
Wrocławska 115
45-836 Opole
tel. 77 443 48 00

zobacz wszystkie
SONDA


tak
nie
nie wiem


Wydania specjalne


Profesjonalne Tłumaczenia Techniczne
O wydawnictwie   |   Reklama   |   Mapa strony   |   Kontakt   |   Darmowa prenumerata   |   RSS   |   Partnerzy   |   
Copyright © 2003-2018 Trade Media International
zobacz nasze pozostałe strony
Trade Media International Inżynieria & Utrzymanie Ruchu Control Engineering Polska MSI Polska Inteligentny Budynek Design News Polska Almanach Produkcji w Polsce