Udostępnij Udostępnij Udostępnij Udostępnij Print

Odpowiedź na zwiększony popyt w dziedzinie robotyki na rynku europejskim

-- czwartek, 05 październik 2017

Omron uruchamia dwie nowe linie produkcyjne w Holandii.

Zwiększone zapotrzebowanie na produkty firmy Omron z dziedziny robotyki było głównym powodem uruchomienia nowych linii produkcyjnych w naszym najnowocześniejszym zakładzie produkcyjnym w Den Bosch w Holandii. Lokalna produkcja robotów typu Delta pozwoli nam skupić się na podniesieniu wydajności, przyspieszeniu reakcji i skróceniu terminów dostaw.

Paul Sollewijn Gelpke, dyrektor generalny w firmie Omron zajmujący się produkcją i łańcuchami dostaw w Europie, powiedział:

„Sektor produkcji nieustannie dąży do obniżania kosztów operacyjnych i skracania cykli dostaw. Zakłady produkcyjne na całym świecie starają się podnosić swoją wydajność, a jednym ze sposobów na osiągnięcie tego celu jest wykorzystanie robotów usprawniających pracę. To zwiększone zapotrzebowanie na nasze produkty z dziedziny robotyki było głównym powodem uruchomienia dwóch nowych linii produkcyjnych w naszym zakładzie w Den Bosch w Holandii. Lokalna produkcja robotów Delta umożliwi nam zwiększenie wydajności, przyspieszenie reakcji, skrócenie terminów dostaw i zaspokojenie potrzeb klientów w tym regionie”.

Innowacje z myślą o przyszłości

  • Rozwój innowacyjnych i niezwykle wydajnych robotów przemysłowych, zapewniających szybką i precyzyjną produkcję, pakowanie oraz obsługę automatyki przemysłowej, to podstawowe zadanie naszej firmy.
  • Dzięki naszemu zakładowi w Den Bosch możemy teraz pracować nad robotami Delta z serii Hornet i Quattro, pomagając konstruktorom maszyn i integratorom systemów we wdrażaniu efektywnych rozwiązań z zakresu przenoszenia i układania w ramach projektów dla linii pakowania i montażu małych części.
  • Obsługujący 300 produktów na minutę Quattro jest najszybszym i najbardziej elastycznym robotem Delta stosowanym na liniach do przenoszenia i układania. Dzięki czterem ramionom robot Omron Quattro zapewnia także większą przestrzeń roboczą i większy zakres manewrowania, których nie da się uzyskać w przypadku innych robotów.
  • Wdrażając w naszym holenderskim zakładzie produkcyjnym technologię robotyki, możemy pomóc producentom z różnych branż — motoryzacyjnej, urządzeń cyfrowych, żywności i napojów oraz opakowań — sprostać tym globalnym wyzwaniom.

Źródło: Omron


Przeczytaj także

Nowa, skalowalna platforma analityczna dla zastosowań przemysłowego IoT
Powszechne korzystanie z rozwiązań sieciowych i mocy obliczeniowej w przedsiębiorstwach przemysłowych spowodowało, że dostępność danych zrewolucjonizowała sposób rozwiązywania problemów i... więcej »
Siemens Advanced Machine Engineering usprawni proces budowania maszyn
Siemens Advanced Machine Engineering pozwala konstruktorom maszyn na wdrożenie procesu projektowania modułowego, co niesie korzyści w postaci zwiększonej elastyczności projektu oraz możliwości... więcej »
Podstawy projektowania efektywnego systemu zarządzania alarmami
Aby wdrożyć i utrzymywać efektywny system zarządzania alarmami, użytkownicy końcowi muszą już w fazie projektowania rozumieć wymagania, jakie stawia się tego typu rozwiązaniom, oraz zdawać... więcej »
Targi branżowych specjalistów – podsumowanie EUROTOOL®
Co stanowi o sile Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL®? Międzynarodowy skład Wystawców, nowoczesna przestrzeń wystawiennicza, branżowi Zwiedzający,... więcej »
Raport: Czy ufamy chmurze?
Sieciowe infrastruktury akwizycji i przetwarzania danych bazujące na tzw. chmurze stanowią jedną z głównych sił napędowych cyfrowych technologii wchodzących w skład czwartej rewolucji... więcej »
Rozbudowany system sterowania pomaga Grupie Azoty zwiększyć produkcję poliamidu
Grupa Azoty uruchomiła nową wytwórnię poliamidu 6 (PA6) – tworzywa konstrukcyjnego wykorzystywanego m.in. w branży motoryzacyjnej. Inwestycja pozwoli zwiększyć jego produkcję o 80 tys. ton rocznie... więcej »
 
Aktualne wydanie

Zobacz także

  •   Wydarzenia  
  •   Katalog  

Wydarzenia

INDUSTRYmeeting 2018
2018-02-20 - 2018-02-21
Miejsce: Sosnowiec
Technovation Forum
2018-03-14 - 2018-03-15
Miejsce: Bydgoszcz
AUTOMATICON Międzynarodowe Targi Automatyki i Pomiarów
2018-03-20 - 2018-03-23
Miejsce: Warszawa
PRZEMYSŁ 4.0
2018-04-10 - 2018-04-10
Miejsce: Warszawa
Hannover Messe
2018-04-23 - 2018-04-27
Miejsce: Niemcy

Katalog

UNILIFT Sp. z o.o. sp.k.
UNILIFT Sp. z o.o. sp.k.
Ołowiana 16
85-461 Bydgoszcz
tel. +48 52 581 05 15

Indusoft Polska Sp. z o.o.
Indusoft Polska Sp. z o.o.
St. Kunickiego 10A/II
54-514 WROCŁAW
tel. 071-7890881

zobacz wszystkie
SONDA


tak
nie
nie wiem


Wydania specjalne


Profesjonalne Tłumaczenia Techniczne
O wydawnictwie   |   Reklama   |   Mapa strony   |   Kontakt   |   Darmowa prenumerata   |   RSS   |   Partnerzy   |   
Copyright © 2003-2017 Trade Media International
zobacz nasze pozostałe strony
Trade Media International Inżynieria & Utrzymanie Ruchu Control Engineering Polska MSI Polska Inteligentny Budynek Design News Polska Almanach Produkcji w Polsce