Udostępnij Udostępnij Udostępnij Udostępnij Print

Odpowiedź na zwiększony popyt w dziedzinie robotyki na rynku europejskim

-- czwartek, 05 październik 2017

Omron uruchamia dwie nowe linie produkcyjne w Holandii.

Zwiększone zapotrzebowanie na produkty firmy Omron z dziedziny robotyki było głównym powodem uruchomienia nowych linii produkcyjnych w naszym najnowocześniejszym zakładzie produkcyjnym w Den Bosch w Holandii. Lokalna produkcja robotów typu Delta pozwoli nam skupić się na podniesieniu wydajności, przyspieszeniu reakcji i skróceniu terminów dostaw.

Paul Sollewijn Gelpke, dyrektor generalny w firmie Omron zajmujący się produkcją i łańcuchami dostaw w Europie, powiedział:

„Sektor produkcji nieustannie dąży do obniżania kosztów operacyjnych i skracania cykli dostaw. Zakłady produkcyjne na całym świecie starają się podnosić swoją wydajność, a jednym ze sposobów na osiągnięcie tego celu jest wykorzystanie robotów usprawniających pracę. To zwiększone zapotrzebowanie na nasze produkty z dziedziny robotyki było głównym powodem uruchomienia dwóch nowych linii produkcyjnych w naszym zakładzie w Den Bosch w Holandii. Lokalna produkcja robotów Delta umożliwi nam zwiększenie wydajności, przyspieszenie reakcji, skrócenie terminów dostaw i zaspokojenie potrzeb klientów w tym regionie”.

Innowacje z myślą o przyszłości

  • Rozwój innowacyjnych i niezwykle wydajnych robotów przemysłowych, zapewniających szybką i precyzyjną produkcję, pakowanie oraz obsługę automatyki przemysłowej, to podstawowe zadanie naszej firmy.
  • Dzięki naszemu zakładowi w Den Bosch możemy teraz pracować nad robotami Delta z serii Hornet i Quattro, pomagając konstruktorom maszyn i integratorom systemów we wdrażaniu efektywnych rozwiązań z zakresu przenoszenia i układania w ramach projektów dla linii pakowania i montażu małych części.
  • Obsługujący 300 produktów na minutę Quattro jest najszybszym i najbardziej elastycznym robotem Delta stosowanym na liniach do przenoszenia i układania. Dzięki czterem ramionom robot Omron Quattro zapewnia także większą przestrzeń roboczą i większy zakres manewrowania, których nie da się uzyskać w przypadku innych robotów.
  • Wdrażając w naszym holenderskim zakładzie produkcyjnym technologię robotyki, możemy pomóc producentom z różnych branż — motoryzacyjnej, urządzeń cyfrowych, żywności i napojów oraz opakowań — sprostać tym globalnym wyzwaniom.

Źródło: Omron


Przeczytaj także

NIDays 2017, czyli w laboratorium innowacji
Jak co roku polski oddział firmy National Instruments – wiodącej światowej firmy z rynku automatyki przemysłowej – zaprosił swoich klientów, partnerów, integratorów systemów i menedżerów na... więcej »
Cała branża w jednym miejscu – podsumowanie Targów 4INSULATION i EFE
Czołowi producenci z Polski i przedstawiciele zagranicznych firm z branży izolacyjnej i energetycznej, dystrybutorzy, konstruktorzy, monterzy, konserwatorzy instalacji oraz młodzi adepci tych... więcej »
Wywiad: roboty do 2020 roku zabiorą 5 mln miejsc pracy na świecie
Integracja sieci i systemów celów koncepcji standardu Przemysłu 4.0
Integracja systemów z wykorzystaniem technologii chmury czyni pracę w sieci na poziomie produkcji łatwiejszą i bezpieczniejszą, zarówno na skutek zintegrowania funkcji zarządzania i systemów w... więcej »
TOOLEX 2017 – jubileuszowy sukces
10. edycja Międzynarodowych Targów  Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX, jak przystało na jubilata, wypadła okazale. Doceniane przez specjalistów i wysoko oceniane pod względem... więcej »
Zalety i wady współczesnych metod rozruchu silników elektrycznych
Najbardziej rozpowszechnionymi rodzajami silników elektrycznych są obecnie modele indukcyjne niskiego i średniego napięcia. Dzieje się tak z powodu ich dostępności, prostej i solidnej... więcej »
 
Aktualne wydanie

Zobacz także

  •   Wydarzenia  
  •   Katalog  

Wydarzenia

Virtual EXPO - Wirtualne Targi Pracy
2017-10-24 - 2017-10-26
Miejsce: Online
Targi RENEXPO® Poland
2017-10-25 - 2017-10-27
Miejsce: Warszawa
Lubelskie Targi Energetyczne ENERGETICS
2017-11-14 - 2017-11-16
Miejsce: Lublin
Fabryka Roku 2017
2017-11-23 - 2017-11-23
Miejsce: Warszawa

Katalog

Comau Poland Sp. z o.o.
Comau Poland Sp. z o.o.
Turyńska 100
43-100 Tychy
tel. +48 502 185 687

NACHI EUROPE GmbH
NACHI EUROPE GmbH
Bischofstrasse 99
D-47809 Krefeld, Niemcy
tel. +48-502 49 52 89

ASTOR Sp. z o.o.
ASTOR Sp. z o.o.
Smoleńsk 29
31-112 Kraków
tel. 12 428 63 00

ABB Sp. z o.o.
ABB Sp. z o.o.
Żegańska 1
04-713 Warszawa
tel. 32 79 09 222

zobacz wszystkie
SONDA


tak
nie
nie wiem


Wydania specjalne


Profesjonalne Tłumaczenia Techniczne
O wydawnictwie   |   Reklama   |   Mapa strony   |   Kontakt   |   Darmowa prenumerata   |   RSS   |   Partnerzy   |   
Copyright © 2003-2017 Trade Media International
zobacz nasze pozostałe strony
Trade Media International Inżynieria & Utrzymanie Ruchu Control Engineering Polska MSI Polska Inteligentny Budynek Design News Polska Almanach Produkcji w Polsce