Udostępnij Udostępnij Udostępnij Udostępnij Print

Liczba partnerów uczestniczących w nagradzanej wielokrotnie inicjatywie Channel Partner Program firmy Siemens PLM Software przekroczyła 1000

-- czwartek, 13 lipiec 2017

Zaangażowanie firmy Siemens w proces tworzenia rozbudowanego i silnego ekosystemu partnerskiego, pełniącego strategiczną rolę w prowadzonej działalności biznesowej, doprowadziło do powstania największego i najszybciej rozwijającego się programu partnerskiego w branży. W ramach swoich nieustających wysiłków zmierzających do ciągłego rozbudowywania nagrodzonej licznymi wyróżnieniami inicjatywy Channel Partner Program, dział firmy Siemens odpowiedzialny za oprogramowanie do zarządzania cyklem życia produktów (PLM) doprowadził niedawno do zarejestrowania tysięcznego partnera sprzedażowego uczestniczącego w programie. Liczba współpracujących ze sobą wzajemnie podmiotów z całego świata zwiększyła się o 150 na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy. Po rozszerzeniu zakresu programu, w bardziej kompleksowy sposób odzwierciedla on portfolio produktów firmy Siemens przeznaczonych dla cyfrowych przedsiębiorstw. Obecnie obejmuje on także oprogramowanie do zarządzania cyklem życia aplikacji (ALM), zarządzania działalnością produkcyjną (MOM), jak również wszystkie rozwiązania symulacyjne i testowe. Dzięki wzrostowi organicznemu oraz ekspansji związanej z integracją nowych podmiotów, nagradzany wieloma wyróżnieniami program firmy Siemens obejmuje obecnie ponad 11 tysięcy działających na całym świecie ekspertów w dziedzinie techniki i sprzedaży, którzy służą pomocą klientom wprowadzającym nowoczesne, cyfrowe rozwiązania.

CRN® - marka The Channel Company - przyznała firmie Siemens PLM Software, już po raz 11 z rzędu, ocenę 5 gwiazdek w tegorocznej edycji przewodnika Partner Program Guide i nagrodziła Jeffa Zobrista - Wiceprezesa w dziale Global Partner Sales Siemens PLM Software – tytułem 2017 Channel Chief.

„Jesteśmy niezwykle dumni z korzyści, jakie odnoszą nasi partnerzy dzięki uczestnictwu w naszej inicjatywie Channel Partner Program. Pragniemy również podziękować CRN za przyznanie nam - po raz kolejny - oceny 5 gwiazdek” - zauważył Jeff Zobrist. „Jestem również zaszczycony tytułem Channel Chief 2017, przyznanym mi przez CRN. Powyższe wyróżnienia stanowią dowód uznania dla realizowanej przez nas strategii. Strategii, dzięki której nasi klienci i partnerzy korzystają w swojej działalności z coraz to

szerszej gamy oferowanych przez nas rozwiązań cyfrowych. Możliwość uczestniczenia w programie Channel Partner firmy Siemens PLM Software jest wspaniałym doświadczeniem.”

Inicjatywa Channel Partner Program firmy Siemens PLM Software pozwala poszczególnym partnerom na zaoferowanie swojej wiedzy i doświadczenia najbardziej innowacyjnym i cieszącym się największym zaufaniem producentom. Ponieważ współczesny świat koncentruje się na rozwoju Industry 4.0., Internetu Rzeczy (IoT) oraz cyfryzacji, możliwość zaoferowania wiodącym producentom technologii PLM, MOM oraz ALM jest dla dostawców rozwiązań doskonałą szansą na to, by poszerzyć swoją działalność oraz zadbać o rozwój ich klientów.  Partnerzy firmy Siemens PLM Software pomogli już dziesiątkom tysięcy działających w różnych branżach i lokalizacjach klientów w realizacji ich innowacyjnych planów, oferując cyfrowe rozwiązania wspomagające transformację  procesów związanych z projektowaniem, wytwarzaniem oraz wykorzystaniem ich produktów. 

„Bliskie relacje z firmą Siemens pozwoliły nam umocnić naszą pozycję na rynku” - zauważył David Kaparis, współwłaściciel firmy Hyla Soft, Inc. będącej partnerem Siemens PLM Software. „Firma Siemens pomogła nam w dotarciu do nowych klientów oraz w zaspokojeniu ich potrzeb.” 

Współcześni klienci oczekują dogłębnej wiedzy w zakresie prowadzonej działalności, oferowanych rozwiązań oraz branży jako takiej. Owa wiedza musi być poparta referencjami oraz najlepszymi praktykami. Aby sprostać takiemu wyzwaniu, Siemens przyspiesza proces przekształcania swoich partnerów z tradycyjnych sprzedawców wartości dodanej w strategicznych dostawców rozwiązań uczestniczących w programie partnerskim Siemens PLM SMART Expert. Inicjatywa SMART Expert wyznacza obowiązujące na całym świecie, spójne standardy, które pozwalają partnerom na zdobycie wiedzy dotyczącej ośmiu branż i 23 produktów. Potwierdzenie posiadanej przez nich wiedzy umożliwia z kolei partnerom lepiej spełniać oczekiwania klientów, częściej odnosić sukcesy oraz zapewnia stabilność modelu biznesowego.

„Program SMART Expert pomógł zdobyć uznanie dla naszych ciągłych inwestycji w branżę Digital Manufacturing” - powiedział Erik Burghoorn, Prezes i Dyrektor Zarządzający firmy cards PLM Solutions. „Dzięki wsparciu ze strony firmy Siemens i jej wieloetapowego programu, nie tylko zdobyliśmy wyróżniającą się pozycję na rynku, lecz również dostosowaliśmy nasze umiejętności, tak by być lepiej przygotowanym do oferowania naszym klientom oczekiwanych przez nich rozwiązań.”

„Podkreślając znaczenie specjalizacji, kompetencji technicznych oraz dbałości o proces sprzedaży, nasz program pozwala partnerom na zdobycie wyróżniającej ich pozycji na rynku oraz osiąganie zysków na współczesnym, szybko zmieniającym się rynku” - dodał Jeff Zobrist. „Będziemy nadal inwestować w sukces naszych partnerów, oferując programy, które zmienią ich firmy w taki sposób, by oferowane przez nich rozwiązania przewyższały techniczne, produkcyjne i zakupowe oczekiwania klientów związane z technologią cyfrową.”

Opracowany przez CRN przewodnik 2017 Partner Program Guide jest cieszącym się powszechnym uznaniem zestawieniem programów partnerskich realizowanych przez dostawców technologicznych oferujących produkty i usługi za pośrednictwem kanału IT. Ocena 5 gwiazdek jest przyznawana wyłącznie nielicznym firmom należącym do elitarnego grona dostawców rozwiązań, którzy oferują za pomocą swoich programów partnerskich możliwie jak najszerszą gamę korzyści.

Więcej historii partnerów, którzy z powodzeniem uczestniczą w inicjatywie Channel Partner Program firmy Siemens PLM Software, można poznać pod adresem.

Aby dowiedzieć się więcej o Channel Partner Program i/lub poznać korzyści wynikające z dołączenia do ekosystemu partnerów firmy Siemens, wejdź na stronę.

Źródło: Siemens PLM Software


Przeczytaj także

Postęp technologiczny produkcji przyrostowej 3D
Rozwój technologii druku 3D powoduje, że jest ona coraz bardziej zaawansowana i coraz bardziej dostępna dla różnych branż. Zasadniczy krok naprzód w obszarze aplikacji dla produkcji... więcej »
Renishaw na EMO Hannover 2017
Firma Renishaw, światowy ekspert w dziedzinie precyzyjnych technologii, zaprezentowała swoją ofertę podczas największej na świecie wystawy dedykowanej obróbce metalu - EMO Hannover 2017. Na dwóch... więcej »
„Robotech”: Robotics Technology Conference
Robotech to jedna z najważniejszych konferencji w Polsce w dziedzinie robotyki i nowych technologii. Na konferencji zorganizowanej we Wrocławiu przez czasopismo „Control Engineering Polska” i... więcej »
Rodzina firm zrzeszonych pod marką Balluff powiększa się — dzięki integracji dwóch nowych firm ponownie wzrosną nasze kompetencje w zakresie cyfryzacji
Do eksperta w zakresie rozwiązań związanych z czujnikami i automatyką z siedzibą w Neuhausen auf den Fildern dołączyły spółki iss innovative software services GmbH ze Stuttgartu i Matrix Vision GmbH... więcej »
Integracja projektów drogą do oszczędności
Twoja firma może zaoszczędzić znaczne środki, jeżeli zdecyduje się zintegrować rozwiązania zastosowane w pozornie niezależnych od siebie projektach. Jakie są wymierne zalety odpowiedniej... więcej »
ASTOR na targach Schweissen & Schneiden w Dusseldorfie
Kompletna cela spawalnicza, nowe roboty i pozycjonery do aplikacji spawalniczych – to produkty, które ASTOR zaprezentuje podczas 19. targów Schweissen & Schneiden w Dusseldorfie na wspólnym... więcej »
 
Aktualne wydanie

Zobacz także

  •   Wydarzenia  
  •   Katalog  

Wydarzenia

Europejski Kongres Lean Manufacturing
2017-09-28 - 2017-09-29
Miejsce: Katowice
Konferencja NIDays Poland 2017
2017-10-10 - 2017-10-10
Miejsce: Warszawa
Targi 4INSULATION
2017-10-11 - 2017-10-12
Miejsce: Kraków
EFE 2. Targi Efektywności Energetycznej
2017-10-11 - 2017-10-12
Miejsce: Kraków
Targi Kompozyt Expo 2017
2017-10-11 - 2017-10-12
Miejsce: Kraków

Katalog

ASTOR Sp. z o.o.
ASTOR Sp. z o.o.
Smoleńsk 29
31-112 Kraków
tel. 12 428 63 00

ABB Sp. z o.o.
ABB Sp. z o.o.
Żegańska 1
04-713 Warszawa
tel. 32 79 09 222

Comau Poland Sp. z o.o.
Comau Poland Sp. z o.o.
Turyńska 100
43-100 Tychy
tel. +48 502 185 687

zobacz wszystkie
SONDA


tak
nie
nie wiem


Wydania specjalne


Profesjonalne Tłumaczenia Techniczne
O wydawnictwie   |   Reklama   |   Mapa strony   |   Kontakt   |   Darmowa prenumerata   |   RSS   |   Partnerzy   |   
Copyright © 2003-2017 Trade Media International
zobacz nasze pozostałe strony
Trade Media International Inżynieria & Utrzymanie Ruchu Control Engineering Polska MSI Polska Inteligentny Budynek Design News Polska Almanach Produkcji w Polsce