Udostępnij Udostępnij Udostępnij Udostępnij Print

Czym jest Virtual EXPO?

-- wtorek, 08 sierpień 2017

Czym jest Virtual EXPO?

Virtual EXPO to spółka, która zajmuje się organizowaniem wydarzeń online oraz w VR. Naszym pierwszym eventem jest Virtual Expo 2017, czyli Wirtualne Targi Pracy, które odbywają się na platformie, która pozwoli na udział w targach bez wychodzenia z domu. 

Odpowiadając na potrzeby rynku, stworzyliśmy wirtualne Targi Pracy, które odbędą się 24 października i będą trwały 3 dni - każdy dzień jest dedykowany innej branży, wtorek- przemysł i inżynieria, środa- finanse i FinTech, czwartek- IT. Specjaliści z każdego miejsca w Polsce wezmą udział w wirtualnym wydarzeniu, bez wychodzenia z domu czy biura! 

W sali targowej użytkownicy mogą zobaczyć stanowiska firm oraz dzięki livechatom porozmawiać z przedstawicielami firm lub od razu aplikować na interesujące stanowiska. Sama platforma posiada elementy grywalizacji, dla najaktywniejszych uczestników przewidziane są nagrody.

Podczas targów dostępny będzie również panel edukacyjny. Czyli transmisje live oraz branżowe webinary prowadzone przez ekspertów z firm jak i przez gości specjalnych.

Jaki problem rozwiązujemy?

Podczas tradycyjnych targów pracy niejednego z nas przytłoczył nadmiar informacji, ilość stoisk lub osób, które czekały razem z nami w kolejce do rozmowy z przedstawicielami danej firmy. Nierzadkie były również nagłe zdarzenia, które przekreślały nasz udział w takim przedsięwzięciu.

Nam udało się rozwiązać ten problem- dzięki specjalnej platformie internetowej każdy z dowolnego miejsca na świecie może wejść w interakcję z zaproszonymi pracodawcami, nawet gdy pod ręką ma tylko smartphona.

Ponadto dzięki podziałowi targów na poszczególne branże możemy wziąć udział tylko w dniu, który nas interesuje, nie tracąc czasu na rozmowy z firmami, których oferta odbiega od naszych oczekiwań.

Targi Virtual EXPO w porównaniu do standardowych wydarzeń tego typu są bardziej efektywne oraz dają możliwość szybszego znalezienia wymarzonej pracy.

Do kogo kierujemy swój projekt?

Virtual EXPO to wirtualne targi pracy, które mają na celu ułatwić i zwiększyć efektywność rekrutacji dla firm z branż: przemysł i inżynieria, finanse i FinTech oraz IT. Specjaliści poszukujący pracy bez obawy o transport i lokalizacje, poznają pełną ofertę firm z branży, złożą aplikację na interesujące ich stanowiska oraz zdobędą dostęp do panelu edukacyjnego. 

Kto stoi za projektem?

Szymon Bazan i Maciej Solarek z zespołem studentów z dużym doświadczeniem projektowym, którzy na swoich Uczelniach realizowali projekty biznesowe, społeczne oraz charytatywne. Na naszej drodze spotkaliśmy firmę Bergman Engineering, który uwierzyła w nasz pomysł i wsparła nasze działania swoim doświadczeniem oraz zespołem.

Do zobaczenia na platformie – www.virtualexpo.pl!

Wirtualne targi, realne możliwości!


Przeczytaj także

Trzecia edycja konkursu „Liderzy inżynierii < 40” rozstrzygnięta
Znamy laureatów trzeciej odsłony polskiej edycji konkursu „Engineering Leaders under 40”, którego celem jest wyróżnienie specjalistów z branży produkcyjnej, którzy nie ukończyli jeszcze 40. roku... więcej »
Badanie rynku: Integracja systemów we własnym zakresie
Pięć wniosków z redakcyjnej ankiety Czterech na dziesięciu respondentów ankiety przeprowadzonej przez Control Engineering realizuje wszystkie projekty integracji systemów samodzielnie,... więcej »
Dynamiczna symulacja w projektowaniu układów sterowania
Zastosowanie wielofunkcyjnej symulacji dynamicznej jako standardu projektowego może pomóc w wizualizacji interakcji sterowania i jego wstępnej regulacji, jak również w radzeniu sobie... więcej »
Przemysł w kosmosie to kwestia czasu
Produkty z oznaczeniem „Made in Space” mogą trafić na rynek w ciągu zaledwie dekady. Przemysł w przestrzeni kosmicznej opuścił sferę marzeń i na naszych oczach staje się rzeczywistością. Stany... więcej »
Oprogramowanie i tagi SCADA
Podróż do wnętrza fabryki (część 2) Po zainstalowaniu oprogramowania do sterowania procesami technologicznymi oraz akwizycji danych (SCADA), aby w pełni wykorzystać ten system informatyczny,... więcej »
Kolejna Gazela Biznesu dla KUKA Roboter
Niedawno rozstrzygnięty został plebiscyt „Gazele Biznesu“. Wyróżnienie co roku otrzymują najprężniej rozwijające się firmy z wielu sektorów przemysłu. W zestawieniu nie mogło zabraknąć firmy KUKA –... więcej »
 
Aktualne wydanie

Zobacz także

  •   Wydarzenia  
  •   Katalog  

Wydarzenia

Technovation Forum
2018-03-14 - 2018-03-15
Miejsce: Bydgoszcz
Konferencja Pharma 4.0 2018
2018-03-14 - 2018-03-15
Miejsce: Warszawa
AUTOMATICON Międzynarodowe Targi Automatyki i Pomiarów
2018-03-20 - 2018-03-23
Miejsce: Warszawa
PRZEMYSŁ 4.0
2018-04-10 - 2018-04-10
Miejsce: Warszawa
Hannover Messe
2018-04-23 - 2018-04-27
Miejsce: Niemcy

Katalog

Turck sp. z o.o.
Turck sp. z o.o.
Wrocławska 115
45-836 Opole
tel. 77 443 48 00

zobacz wszystkie
SONDA


tak
nie
nie wiem


Wydania specjalne


Profesjonalne Tłumaczenia Techniczne
O wydawnictwie   |   Reklama   |   Mapa strony   |   Kontakt   |   Darmowa prenumerata   |   RSS   |   Partnerzy   |   
Copyright © 2003-2018 Trade Media International
zobacz nasze pozostałe strony
Trade Media International Inżynieria & Utrzymanie Ruchu Control Engineering Polska MSI Polska Inteligentny Budynek Design News Polska Almanach Produkcji w Polsce