Udostępnij Udostępnij Udostępnij Udostępnij Print

Czym jest Virtual EXPO?

-- wtorek, 08 sierpień 2017

Czym jest Virtual EXPO?

Virtual EXPO to spółka, która zajmuje się organizowaniem wydarzeń online oraz w VR. Naszym pierwszym eventem jest Virtual Expo 2017, czyli Wirtualne Targi Pracy, które odbywają się na platformie, która pozwoli na udział w targach bez wychodzenia z domu. 

Odpowiadając na potrzeby rynku, stworzyliśmy wirtualne Targi Pracy, które odbędą się 24 października i będą trwały 3 dni - każdy dzień jest dedykowany innej branży, wtorek- przemysł i inżynieria, środa- finanse i FinTech, czwartek- IT. Specjaliści z każdego miejsca w Polsce wezmą udział w wirtualnym wydarzeniu, bez wychodzenia z domu czy biura! 

W sali targowej użytkownicy mogą zobaczyć stanowiska firm oraz dzięki livechatom porozmawiać z przedstawicielami firm lub od razu aplikować na interesujące stanowiska. Sama platforma posiada elementy grywalizacji, dla najaktywniejszych uczestników przewidziane są nagrody.

Podczas targów dostępny będzie również panel edukacyjny. Czyli transmisje live oraz branżowe webinary prowadzone przez ekspertów z firm jak i przez gości specjalnych.

Jaki problem rozwiązujemy?

Podczas tradycyjnych targów pracy niejednego z nas przytłoczył nadmiar informacji, ilość stoisk lub osób, które czekały razem z nami w kolejce do rozmowy z przedstawicielami danej firmy. Nierzadkie były również nagłe zdarzenia, które przekreślały nasz udział w takim przedsięwzięciu.

Nam udało się rozwiązać ten problem- dzięki specjalnej platformie internetowej każdy z dowolnego miejsca na świecie może wejść w interakcję z zaproszonymi pracodawcami, nawet gdy pod ręką ma tylko smartphona.

Ponadto dzięki podziałowi targów na poszczególne branże możemy wziąć udział tylko w dniu, który nas interesuje, nie tracąc czasu na rozmowy z firmami, których oferta odbiega od naszych oczekiwań.

Targi Virtual EXPO w porównaniu do standardowych wydarzeń tego typu są bardziej efektywne oraz dają możliwość szybszego znalezienia wymarzonej pracy.

Do kogo kierujemy swój projekt?

Virtual EXPO to wirtualne targi pracy, które mają na celu ułatwić i zwiększyć efektywność rekrutacji dla firm z branż: przemysł i inżynieria, finanse i FinTech oraz IT. Specjaliści poszukujący pracy bez obawy o transport i lokalizacje, poznają pełną ofertę firm z branży, złożą aplikację na interesujące ich stanowiska oraz zdobędą dostęp do panelu edukacyjnego. 

Kto stoi za projektem?

Szymon Bazan i Maciej Solarek z zespołem studentów z dużym doświadczeniem projektowym, którzy na swoich Uczelniach realizowali projekty biznesowe, społeczne oraz charytatywne. Na naszej drodze spotkaliśmy firmę Bergman Engineering, który uwierzyła w nasz pomysł i wsparła nasze działania swoim doświadczeniem oraz zespołem.

Do zobaczenia na platformie – www.virtualexpo.pl!

Wirtualne targi, realne możliwości!


Przeczytaj także

Nowa, skalowalna platforma analityczna dla zastosowań przemysłowego IoT
Powszechne korzystanie z rozwiązań sieciowych i mocy obliczeniowej w przedsiębiorstwach przemysłowych spowodowało, że dostępność danych zrewolucjonizowała sposób rozwiązywania problemów i... więcej »
Siemens Advanced Machine Engineering usprawni proces budowania maszyn
Siemens Advanced Machine Engineering pozwala konstruktorom maszyn na wdrożenie procesu projektowania modułowego, co niesie korzyści w postaci zwiększonej elastyczności projektu oraz możliwości... więcej »
Podstawy projektowania efektywnego systemu zarządzania alarmami
Aby wdrożyć i utrzymywać efektywny system zarządzania alarmami, użytkownicy końcowi muszą już w fazie projektowania rozumieć wymagania, jakie stawia się tego typu rozwiązaniom, oraz zdawać... więcej »
Targi branżowych specjalistów – podsumowanie EUROTOOL®
Co stanowi o sile Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL®? Międzynarodowy skład Wystawców, nowoczesna przestrzeń wystawiennicza, branżowi Zwiedzający,... więcej »
Raport: Czy ufamy chmurze?
Sieciowe infrastruktury akwizycji i przetwarzania danych bazujące na tzw. chmurze stanowią jedną z głównych sił napędowych cyfrowych technologii wchodzących w skład czwartej rewolucji... więcej »
Rozbudowany system sterowania pomaga Grupie Azoty zwiększyć produkcję poliamidu
Grupa Azoty uruchomiła nową wytwórnię poliamidu 6 (PA6) – tworzywa konstrukcyjnego wykorzystywanego m.in. w branży motoryzacyjnej. Inwestycja pozwoli zwiększyć jego produkcję o 80 tys. ton rocznie... więcej »
 
Aktualne wydanie

Zobacz także

  •   Wydarzenia  
  •   Katalog  

Wydarzenia

INDUSTRYmeeting 2018
2018-02-20 - 2018-02-21
Miejsce: Sosnowiec
Technovation Forum
2018-03-14 - 2018-03-15
Miejsce: Bydgoszcz
AUTOMATICON Międzynarodowe Targi Automatyki i Pomiarów
2018-03-20 - 2018-03-23
Miejsce: Warszawa
PRZEMYSŁ 4.0
2018-04-10 - 2018-04-10
Miejsce: Warszawa
Hannover Messe
2018-04-23 - 2018-04-27
Miejsce: Niemcy

Katalog

UNILIFT Sp. z o.o. sp.k.
UNILIFT Sp. z o.o. sp.k.
Ołowiana 16
85-461 Bydgoszcz
tel. +48 52 581 05 15

Indusoft Polska Sp. z o.o.
Indusoft Polska Sp. z o.o.
St. Kunickiego 10A/II
54-514 WROCŁAW
tel. 071-7890881

zobacz wszystkie
SONDA


tak
nie
nie wiem


Wydania specjalne


Profesjonalne Tłumaczenia Techniczne
O wydawnictwie   |   Reklama   |   Mapa strony   |   Kontakt   |   Darmowa prenumerata   |   RSS   |   Partnerzy   |   
Copyright © 2003-2017 Trade Media International
zobacz nasze pozostałe strony
Trade Media International Inżynieria & Utrzymanie Ruchu Control Engineering Polska MSI Polska Inteligentny Budynek Design News Polska Almanach Produkcji w Polsce