Udostępnij Udostępnij Udostępnij Udostępnij Print

Czym jest Virtual EXPO?

-- wtorek, 08 sierpień 2017

Czym jest Virtual EXPO?

Virtual EXPO to spółka, która zajmuje się organizowaniem wydarzeń online oraz w VR. Naszym pierwszym eventem jest Virtual Expo 2017, czyli Wirtualne Targi Pracy, które odbywają się na platformie, która pozwoli na udział w targach bez wychodzenia z domu. 

Odpowiadając na potrzeby rynku, stworzyliśmy wirtualne Targi Pracy, które odbędą się 24 października i będą trwały 3 dni - każdy dzień jest dedykowany innej branży, wtorek- przemysł i inżynieria, środa- finanse i FinTech, czwartek- IT. Specjaliści z każdego miejsca w Polsce wezmą udział w wirtualnym wydarzeniu, bez wychodzenia z domu czy biura! 

W sali targowej użytkownicy mogą zobaczyć stanowiska firm oraz dzięki livechatom porozmawiać z przedstawicielami firm lub od razu aplikować na interesujące stanowiska. Sama platforma posiada elementy grywalizacji, dla najaktywniejszych uczestników przewidziane są nagrody.

Podczas targów dostępny będzie również panel edukacyjny. Czyli transmisje live oraz branżowe webinary prowadzone przez ekspertów z firm jak i przez gości specjalnych.

Jaki problem rozwiązujemy?

Podczas tradycyjnych targów pracy niejednego z nas przytłoczył nadmiar informacji, ilość stoisk lub osób, które czekały razem z nami w kolejce do rozmowy z przedstawicielami danej firmy. Nierzadkie były również nagłe zdarzenia, które przekreślały nasz udział w takim przedsięwzięciu.

Nam udało się rozwiązać ten problem- dzięki specjalnej platformie internetowej każdy z dowolnego miejsca na świecie może wejść w interakcję z zaproszonymi pracodawcami, nawet gdy pod ręką ma tylko smartphona.

Ponadto dzięki podziałowi targów na poszczególne branże możemy wziąć udział tylko w dniu, który nas interesuje, nie tracąc czasu na rozmowy z firmami, których oferta odbiega od naszych oczekiwań.

Targi Virtual EXPO w porównaniu do standardowych wydarzeń tego typu są bardziej efektywne oraz dają możliwość szybszego znalezienia wymarzonej pracy.

Do kogo kierujemy swój projekt?

Virtual EXPO to wirtualne targi pracy, które mają na celu ułatwić i zwiększyć efektywność rekrutacji dla firm z branż: przemysł i inżynieria, finanse i FinTech oraz IT. Specjaliści poszukujący pracy bez obawy o transport i lokalizacje, poznają pełną ofertę firm z branży, złożą aplikację na interesujące ich stanowiska oraz zdobędą dostęp do panelu edukacyjnego. 

Kto stoi za projektem?

Szymon Bazan i Maciej Solarek z zespołem studentów z dużym doświadczeniem projektowym, którzy na swoich Uczelniach realizowali projekty biznesowe, społeczne oraz charytatywne. Na naszej drodze spotkaliśmy firmę Bergman Engineering, który uwierzyła w nasz pomysł i wsparła nasze działania swoim doświadczeniem oraz zespołem.

Do zobaczenia na platformie – www.virtualexpo.pl!

Wirtualne targi, realne możliwości!


Przeczytaj także

Czy roboty mogą być zagrożeniem dla pracowników?
Ponad 50 podatności w oprogramowaniu robotów wykorzystywanych przy pracy z ludźmi może prowadzić do fizycznego zagrożenia życia i zdrowia, a najprostszy atak możliwy jest dzięki wykorzystaniu... więcej »
Układy sterowania oparte na komputerach PC: rozbudowa architektur układów sterowania w fabrykach - od sieci brzegowych do platformy IIoT
Urządzenia brzegowe sieci ułatwiają przetwarzanie danych na poziomie fabryki, zwiększając bezpieczeństwo komunikacji i możliwości wykorzystania standardów Przemysłowego Internetu Rzeczy... więcej »
Chiny liderem automatyzacji? Państwo Środka pobiło kolejny rekord
Chiny w błyskawicznym tempie stały się globalnym liderem automatyzacji. Nad Żółtą Rzeką kupuje się dziś najwięcej na świecie robotów industrialnych. Na tym jednak nie kończy się apetyt Państwa... więcej »
mapp Crane - zaawansowana kontrola rotacji
Nowy pakiet kompensuje niepożądane kołysanie i zapobiega rotacji ładunku.  B&R wprowadza nową funkcję dla sterowania dźwigami – komponent mapp Crane. Suwnice, które przenoszą podwieszane... więcej »
Raport: Prawidłowa praca maszyn - Zasilacze i systemy bezpieczeństwa gwarantowanego
Zakłócenia w pracy maszyn i urządzeń spowodowane przerwami w zasilaniu lub niedostateczną jakością energii są zawsze zjawiskiem niepożądanym, grożącym bardzo poważnymi konsekwencjami.... więcej »
Przemysł 4.0 optymalizuje bezpieczeństwo pracy
Działania związane z realizacją koncepcji Przemysłu 4.0 obejmują poza technologiami także interakcje z ludźmi i bezpieczeństwo pracy, jak wyjaśnił przedstawiciel firmy Bosch Rexroth w artykule... więcej »
 
Aktualne wydanie

Zobacz także

  •   Wydarzenia  
  •   Katalog  

Wydarzenia

Konferencja Automotive
2017-09-05 - 2017-09-06
Miejsce: Kraków
PROCESS AUTOMATION
2017-09-07 - 2017-09-08
Miejsce: Kraków
ENERGETAB 2017
2017-09-12 - 2017-09-14
Miejsce: Bielsko Biała
Robotech Robotics Technology Conference
2017-09-19 - 2017-09-19
Miejsce: Wrocław
Europejski Kongres Lean Manufacturing
2017-09-28 - 2017-09-29
Miejsce: Katowice
Targi 4INSULATION
2017-10-11 - 2017-10-12
Miejsce: Kraków

Katalog

ASTOR Sp. z o.o.
ASTOR Sp. z o.o.
Smoleńsk 29
31-112 Kraków
tel. 12 428 63 00

ABB Sp. z o.o.
ABB Sp. z o.o.
Żegańska 1
04-713 Warszawa
tel. 32 79 09 222

Comau Poland Sp. z o.o.
Comau Poland Sp. z o.o.
Turyńska 100
43-100 Tychy
tel. +48 502 185 687

zobacz wszystkie
SONDA


tak
nie
nie wiem


Wydania specjalne


Profesjonalne Tłumaczenia Techniczne
O wydawnictwie   |   Reklama   |   Mapa strony   |   Kontakt   |   Darmowa prenumerata   |   RSS   |   Partnerzy   |   
Copyright © 2003-2017 Trade Media International
zobacz nasze pozostałe strony
Trade Media International Inżynieria & Utrzymanie Ruchu Control Engineering Polska MSI Polska Inteligentny Budynek Design News Polska Almanach Produkcji w Polsce