Integrator Systemów Roku 2018 - Control Engineering Polska

Integrator Systemów Roku 2018 - Control Engineering Polska Control Engineering Polska

Ruszyła kolejna edycja konkursu „Integrator Roku” organizowanego przez redakcję magazynu Control Engineering Polska. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych integratorów systemów. Nagroda Integrator Systemów Roku przyznawana będzie w oparciu o kryteria wyszczególnione w Regulaminie.

Każdy uczestnik konkursu zostanie wymieniony w Almanachu Produkcji – Bazie Danych Integratorów Systemów. Firmy, które zgłoszą się do 23 lipca, pojawią się również w drukowanej wersji katalogu „Integratorzy Systemów 2018”.

Ze zwycięzcą konkursu zostanie przeprowadzony wywiad, który pojawi się w styczniowo-lutowym wydaniu „Control Engineering Polska”.

Aby wystartować w tegorocznej edycji tego prestiżowego konkursu, wystarczy wypełnić formularz, który jest dostępny tutaj.

Życzymy Państwu powodzenia!

Redakcja „Control Engineering Polska”
Kontakt:
konkursy@trademedia.us
Tel. +48 22 852 44 15

Integrator Systemów Roku

Zwycięzcy drugiej edycji konkursu


Zwycięzca drugiej edycji konkursu - Integrator Systemów Roku
Przedstawiciele firmy ALNEA z dyplomem i statuetką: (od lewej) Jarosław Markowski – dyr. techniczny, Stanisław Kamiński – członek zarządu, dyr. działu badań i rozwoju, Krzysztof Kamiński – prezes zarządu

Przeczytaj relację >>
Zwycięzca drugiej edycji konkursu - Integrator Systemów Roku
Paweł Tomaszewski, dyrektor ds. marketingu w firmie SKAMER-ACM (z lewej), odbiera statuetkę i dyplom z rąk Michaela Majchrzaka, wydawcy magazynu Control Engineering Polska

Przeczytaj relację >>