Bank Danych o Inżynierach
Bank Danych o Inżynierach

Bank Danych o Inżynierach jest najstarszą polską firmą doradztwa personalnego wyspecjalizowaną w obszarze wysoko wykwalifikowanej kadry technicznej. Od ponad 21 lat aktywnie uczestniczy w tworzeniu nowoczesnego rynku pracy w Polsce. Głównym zadaniem BDI jest pomaganie firmom w pozyskiwaniu, zarządzaniu i utrzymaniu najlepszej kadry technicznej średniego i wyższego szczebla.

Bogate i wieloletnie doświadczenie w realizowaniu zróżnicowanych projektów doradczych (od rekrutacji poprzez audyty personalne po outplacement) sprawia, że Bank Danych o Inżynierach jest postrzegany jako wiarygodny i rzetelny partner w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. O skuteczności i wysokiej jakości działań świadczy szerokie grono zadowolonych klientów. Ponad 80% realizowanych projektów pochodzi od klientów powracających oraz tych, którym BDI zostało polecone.

Oprócz wiedzy i doświadczenia, atutem BDI jest największa w Polsce baza danych zawierająca szczegółowe informacje o inżynierach i ich doświadczeniach zawodowych. Dzięki stałej aktualizacji danych klienci BDI mogą natychmiast dotrzeć do ponad 170 000 polskich inżynierów. Procesy rekrutacyjne realizowane w oparciu o zasoby BDI charakteryzują się bardzo wysokim poziomem efektywności.

Bank Danych o Inżynierach prowadzi również unikatowe projekty związane ze stałym monitoringiem rynku pracy. Dzięki tym działaniom klienci BDI mogą znacznie efektywniej zarządzać swoimi zasobami ludzkimi. Do najważniejszych z nich należą:

  • coroczny ranking „Firma dla Inżyniera”,
  • badanie opinii inżynierów na temat pracodawców.